Dárek na Svátek matek?

Dárek na Svátek matek?
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Zkuste na Svátek matek místo květiny originální dárek
Každoročně druhou květnovou neděli slavíme Svátek matek. Ti z nás, kteří si na své maminky (potažmo manželky, babičky a tchýně…) vzpomenou, tento svátek zpravidla oslaví předáním květiny. Což to ale zkusit tentokrát udělat trochu originálně? 

V e-shopu Hubatá černoška najdete řadu tipů na dárky pro maminky, které jsou vtipné, nevšední i praktické. Zaujmou třeba zástěry s potiskem, dárkové balíčky s osuškami, naběračky ve tvaru labutě nebo třeba dárkové hrníčky s vtipnými texty. Přímo pro maminku (a tedy i s nápisem, že jde o dárek mamince) zde mají třeba různé kosmetické balíčky nebo dárková vína, ale úspěch budete mít také třeba s netradičním polštářem, manikúrou, podložkou na masáž nohou a dalšími dárkovými tipy.

Dárkové zboží je v Hubaté černošce rozděleno hned několika způsoby, takže si můžete sami vybrat, jak to bude vyhovovat přímo Vám. Dárek můžete vybírat podle toho, o jaký typ se jedná (sklenička, polštář, dárkový balíček apod.). Druhou možností je vybírat podle příležitost, k jaké dárek potřebujete (aktuální je Svátek matek, ale jsou zde i dárky k odchodu do důchodu, ke svatbě, k Valentýnu, k Vánocům apod.). 

Třetím způsobem, jak se v množství dárků zorientovat je, vybírat podle toho, pro koho je dárek určen. My jsme upozornili na dárky pro maminku, ale mají i pro babičku, tatínka, dědečka, pro ženu, pro manželku, pro muže, pro rybáře, pro motorkáře atd.). Květen bývá spojován i se svátkem hasičů a různými hasičskými soutěžemi, takže vězte, že zde mají i dárky pro hasiče.

V Hubaté černošce najdete kromě spousty nevšedních dárků také karnevalové zboží. Ostatně tento e-shop se v březnu stal vítězem prestižní soutěže Shop roku 2017 v kategorii Masky a kostýmy. A jestli nesháníte ani originální dárek ani karnevalový doplněk, věnujte pozornost alespoň jejich novému blogu, kde zaměstnanci (jak jinak než v maskách…) vyvádějí opravdu nevídané vtípky a žertíky.Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!