Chcete peníze zadarmo?

Chcete peníze zadarmo?
přidal(a) Marek Kotala, 16. Srpen 2018

 

 

Chcete peníze zadarmo? Uvařte si oblíbené jídlo a získejte k tomu 1000 kč!

 

Pokud rádi vaříte, máme pro Vás skvělý tip, jak si pochutnat a zaroveň přijít ke snadnému výdělku. Web www.TvojeKucharka.cz si pro Vás připravil soutěž, ve které můžete snadno vyhrát 1000 kč!

 

Stačí, když se zaregistrujete na www.TvojeKucharka.cz, zde napíšete recept na Vaše oblíbené jídlo a takto se kvalifikujete do soutěže o peněžitou odměnu.


Pravidla soutěže:

Výherce se nebude losovat, rozhodnou o něm ostatní uživatelé (tedy i Vy) svým hodnocením. Každý uživatel totiž může na webu ohodnotit jakýkoliv recept body od 1 – 5 (přičemž 5 bodu je nejvíce). Deset nejlepších receptů vyhrává.


Vysledky:

Deset receptů, které budou 19.12. ráno na prvních deseti příčkách, odměníme výhrou. Pořadí můžete kontrolovat na této stránce. Výherci budou kontaktováni na zaregistrovaný email a peněžní výhra následně zaslána na poskytnutý bankovní účet.¨

 

Výhry:

1. místo – 1000 kč
2. místo – 600 kč
3. místo – 400 kč
4. – 6. místo – 200 kč
7. – 10. místo – 100 kč

 

Další informace o soutěži ZDE. Rada na závěr: Čím více receptů do kuchařky vložíte, tím vyšší šanci na výhru máte!Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!