Chcete peníze zadarmo?

Chcete peníze zadarmo?
přidal(a) Marek Kotala, 29. Listopad 2017

 

 

Chcete peníze zadarmo? Uvařte si oblíbené jídlo a získejte k tomu 1000 kč!

 

Pokud rádi vaříte, máme pro Vás skvělý tip, jak si pochutnat a zaroveň přijít ke snadnému výdělku. Web www.TvojeKucharka.cz si pro Vás připravil soutěž, ve které můžete snadno vyhrát 1000 kč!

 

Stačí, když se zaregistrujete na www.TvojeKucharka.cz, zde napíšete recept na Vaše oblíbené jídlo a takto se kvalifikujete do soutěže o peněžitou odměnu.


Pravidla soutěže:

Výherce se nebude losovat, rozhodnou o něm ostatní uživatelé (tedy i Vy) svým hodnocením. Každý uživatel totiž může na webu ohodnotit jakýkoliv recept body od 1 – 5 (přičemž 5 bodu je nejvíce). Deset nejlepších receptů vyhrává.


Vysledky:

Deset receptů, které budou 19.12. ráno na prvních deseti příčkách, odměníme výhrou. Pořadí můžete kontrolovat na této stránce. Výherci budou kontaktováni na zaregistrovaný email a peněžní výhra následně zaslána na poskytnutý bankovní účet.¨

 

Výhry:

1. místo – 1000 kč
2. místo – 600 kč
3. místo – 400 kč
4. – 6. místo – 200 kč
7. – 10. místo – 100 kč

 

Další informace o soutěži ZDE. Rada na závěr: Čím více receptů do kuchařky vložíte, tím vyšší šanci na výhru máte!dort_uprava.jpg
Kdo by neměl rád sladké! Baví vás péct a tvořit? Chcete se naučit nové metody a ušetřit tak spoustu peněz při objednávání drahých dortů? 
Číst více
_zbr0727.jpg
Vánoce jsou přede dveřmi a vy stále nemáte žádný vhodný dárek pro Vaše nejbližší? Co dát babičce, mamince, co tetě? Máme pro Vás tip k nezaplacení.
Číst více


Partneři webu s recepty:

ProdejAuto.eu - soukromá automoto inzerce. Tisíce nabídek z celé ČR.


Jak se stát králem letního grilování? Stačí znát dobrý recept a mít dobrý plynový gril, který koupíte třeba na www.hawaj.cz.

Kojenecké oblečení, nábytek, hračky najdete ve Skonti.