Bolest nohou - řešení - ortopedické vložky

Bolest nohou - řešení - ortopedické vložky
přidal(a) Marek Kotala, 3. Únor 2020

 

Dnešní uspěchaná doba s sebou také zákonitě přináší problémy, které se projevují na našem těle. Sedíme každý den plno hodin u počítače, hrbíme se nebo sedíme často zkroucení v autě za volantem a na nějaký pohyb nebo zdravé protažení nezbývá moc času, někdy dokonce žádný čas. A naše tělo na to samozřejmě také reaguje.

Nejčastějšími příznaky toho, že se to našemu tělu nelíbí, jsou bolesti zad, nohou, chodidel.

U nohou nás velmi často bolí chodidla nebo paty. A jelikož nohy potřebujeme neustále, je to velmi nepříjemný pocit a bolest, se kterou musíme co nejdříve něco udělat.

Bolest paty

Pokud půjdete k lékaři s tím, že Vás bolí pata, většinou si odnesete informaci, že máte patní ostruhu. Jedná se o vápníkový výrůstek na patní kosti.

Hlavní důvod bolesti Vaší paty vzniká ale z důvodu nadměrného přetěžování vazivové tkáně nazývané plantární fascie. Tato vazivová tkáň vede od paty k prstům na nohou.

V dnešní době nejsou naše chodidla správně „namáhány“. Chodíme po rovném povrchu, v těsných botách. V botách míváme často fixační vložku, která vede k redukci pohybu podélných šlach na chodidle a tím se snižuje elasticita šlach na chodidlech, které se mohou natrhnout, a vznikne tam zánět.  Výsledkem je bolest na spodní části paty směrem dopředu po stranách až do přední části chodidla. Bolest bývá nejsilnější po ránu a po odpočinku, po kterém znovu začneme chodit. 

 Bolest nohou řeší vložky

Jak se zbavit bolesti

Zbavení se bolesti je vlastně jednoduché. Zkuste naše vložky Medicovi. Jedná se o unikátní druh ortopedických vložek.  Vložky způsobují aktivní pohyb šlach a svalů na chodidle a také malé vertikální pohyby pomocí terapie vodními vlnami. Zároveň dochází ke zvýšení prokrvení paty a tím roste přívod energie do oblasti celého chodidla. Tento aktivní pohyb svalů a šlach chodidla, který podporuje terapie vodními vlnami ve vložkách Medicovi a dynamické uvolnění tlakové bolesti, je velmi efektivní terapií bolesti paty a chodidel.

Tyto vložky představují unikátní terapii na odstranění bolesti paty, ale i chodidel, kolen, beder nebo zad.

Produkty Medicovi

Vložky firmy Medicovi se vyrábí v Dánsku. Jedná se o dánskou společnost, která vyrábí ortopedické vložky již přes 20 let. Tato mnohaletá praxe je zárukou kvality ortopedických vložek a důkazem, že naše vložky jsou to nejlepší pro Vaše nohy. 

V České Republice působí společnost Medicovi od roku 2014.

Tyto speciální senzorické vodou plněné masážní vložky MEDICOVI byly vyvinuty s využitím pokročilých odborných znalostí v oblasti medicíny na Katedře buněčné a molekulární medicíny Kodaňské univerzity. Testování vložek bylo provedeno společně s Centrem pro senzomotorickou interakci Aalborské univerzity v Dánsku.

Podívejte se na naše produkty a vyzkoušejte je i Vy. Během několika dní zjistíte ten obrovský rozdíl a nebudete už chtít jiné vložky.

 

 Partneři webu s recepty:Je libo ostrý a kvalitní kuchyňský nůž? Naše nabídka moderních kuchyňských nožů vás jistě zaujme!Prodej luxusních šatů. Plesové šaty, koktejlové a krátké šaty, večerní šaty a spousty další luxusních šatů pro pravé dámy.Získejte slevy až 30% na AVON produkty , dárky z motivačních programů, benefity od našich partnerů a mnohem víc. Registrujte se zdarma ještě dnes a zjistěte, co všechno Svět krásy AVON nabízí..Široká nabídka Holandských krmiv Bardog


Bytový textil v nejrůznějších vzorech a hlavně krásné záclony můžete objednávat v e-shopu DANTE.


Sleva kam se podíváš

Nakupte pro sebe a pro své blízké se slevou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!