Bez čeho si nedokážeme představit jaro?

Bez čeho si nedokážeme představit jaro?
přidal(a) Marek Kotala, 22. Duben 2022

Končící duben nás pěkně zmáhá. Rozmary počasí musíme vykompenzovat chytrými radami, pro které jsme si došli k jiným mámám. Tady jsou šikovné tipy.

 

Třicetiletá maminka Petra přiznává, že si potřebuje udělat radost – a trochu si zamlsat. „Ale pořád se snažím myslet na kalorie i kvalitu. Radši si dám kvalitní proteinovou tyčinku třeba s brownies příchutí nebo čokoládu a křupavé oříšky, třeba kešu s lanýžovou příchutí.“ Všechny tyhle mlsky se dají pohodlně sehnat na Mixit.cz, kde si navíc můžete namíchat i vlastní müsli.

 

Stejně ráda nakupuje i Dáša, která pro vás posílá šikovnou radu: „Na jaře vždycky změním péči o pleť. Po hutnější zimní si ráda dopřeji odlehčenou a svěží texturu.“ Přesně taková je nová řada Filler Végétal od Yves Rocher, která je ideální na boj proti vráskám. Díky kyselině hyaluronové a čerstvému extraktu z kosmatce krystalového se těšte na hladší a vyplněnější tváře.

udělat radost – a trochu si zamlsat.

Trápí vás na jaře padání vlasů? Chápeme, nás taky. „Pro krásné vlasy zkuste užívat doplněk stravy Beautiful Hair by Anna Brandejs. Osobně se mi osvědčil. Navíc se mi líbí, kolik přírodních výtažků obsahuje,“ posílá chytrý tip Michaela, maminka dvou dětí, která tento přípravek užívala i po porodu, kdy ji trápilo hormonální vypadávání vlasů. Mezi zmíněné přírodní výtažky patří třeba extrakt z kořene lopuchu velkého nebo přesličky rolní, olej z pupalky dvouleté nebo zinek. Všechny prospívají kvalitě a zdraví vlasů.

 

„V tomhle aprílovém počasí se snažím co nejvíc věnovat dětem. Po zimě, kdy jsem byla bez energie a na nic neměla chuť, se jim to snažím vynahradit, než zase budeme trávit celé dny venku,“ přiznala Anna. Protože má tři děti a každé jiného věku, snaží se hledat knížky, které si oblíbí všechny. Většinou sáhne po těch z nakladatelství Grada či Bambook – ten poznáte podle značky pandího kluka. U Grady ji baví příběhy o psech – má pocit, že tak dětem vynahrazuje to, že psa kvůli alergii mít nemohou. Zaujmout vás může třeba knížka Noční pes, Splněné přání nebo Ukradený pejsek.

hravé jarní nákupy

S dětmi si také můžete užít hravé jarní nákupy – obzvlášť větší si rády samy vyberou motivy, které je baví, a to na batůžcích nebo třeba na botách. Máte doma milovnici Ledového království? V tom případě jsou bílé tenisky s potiskem princezny Anny ideální volbou, seženete je v Deichmann. Motivy oblíbených hrdinů má i Samsonite na svých batůžcích, ve Fashion Areně Prague Outlet je navíc seženete za skvělé ceny. „Ráda děti vodím s sebou. Když si věci vyzkouší a rozhodnou se, dodává jim to pocit důležitosti,“ posílá svou radu maminka Aneta.

 

S dětmi se dá také péct – muffiny, buchty na plech, rýžový nákup, to všechno jen s vaší malou pomocí. „Na digitální váze je navíc učím čísla, na budíku zase čas,“ říká Alice. Chytré spotřebiče s digitálním displejem má v nabídce třeba Sencor. Alice dodává, že pak dětem daleko víc chutná. Co jste s dětmi upekli a jak vám všem chutnalo si navíc můžete zaznamenat do vaší vlastní rodinné kroniky (seženete u Smart Press). Za rok to třeba můžete v rámci tradice zopakovat a utvořit nový jarní rodinný rituál.

 

Všechny zmíněné knížky, batůžky, spotřebiče nebo zkrášlující přípravky navíc můžete vyhrát. Stačí se zapojit do ankety MAMAvolba a dát svůj hlas nejoblíbenějším a nejlepším výrobkům pro děti jako jsou hračky, plenky, příkrmy, mléka, hrací deky, kočárky. Jsou pro vás připraveny dárky za desetitisíce. Tak se zapojte na www.mamavolba.cz!Chci ZDE článek / odkaz


Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Potřebujete měřit AAC, VAC, VDC a další? Nejvhodnější digitální osciloskopy k dostání na TME.eu


Vybavení do kuchyně? Co třeba odkapávač na nádobí? A X doplňků, které by neměly chybět v žádné kuchyni.


Jak vybrat překapávač?

V čem jsou rozdíly a na jakém principu překapávač na kávu funguje?

Recepty

Recepty na skvělá jídla, které vám přinášíme na našem webu Jídlo.cz

Recepty

Nejlepší recepty pro vaše vaření na Receptuj.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!